KryptowalutyPoradniki

Jak zdobyć bitcoina za darmo?

Jeśli tytuł artykułu wzbudził w Tobie zarówno nieufność, jak i ciekawość, to znaczy, że spełnił swoją rolę. A logicznie rzecz biorąc, gdy coś jest oferowane „za darmo”, często automatycznie budzi podejrzliwą reakcję. Ale my nie żartujemy. W tym artykule pokażemy Ci jak zdobyć bitcoina za darmo w sprawdzony i bezpieczny sposób. Zarabianie bitcoina faktycznie jest możliwe! Nie możemy obiecać, że z dnia na dzień zbudujesz stały pasywny dochód i będziesz mógł rzucić pracę. Jednak przy odrobinie cierpliwości, zarabianie darmowych kryptowalut faktycznie stanie się możliwe.

Jak zdobyć bitcoin za darmo? Quizy na giełdach

Jednym z najprostszych sposobów na zdobycie bitcoina za darmo, jest wzięcie udziału quizach na giełdach kryptowalut. Polega to na tym, że jednocześnie zdobywasz wiedzę o kryptowalutach i otrzymujesz nagrody w postaci tokenów. Giełdy, które oferują tego typu sposób na zarabianie darmowych kryptowalut to m.in.:

Aby zdobyć bitcoina za darmo na tych giełdach musisz najpierw założyć konto. Możesz to zrobić klikając w jeden z powyższych linków. Następnie będziesz musiał przejść proces weryfikacji. Zakładanie konta na giełdzie kryptowalut jest bardzo proste i intuicyjne. Właściwie proces ten nie różni się niczym od zakładania konta w każdej innej aplikacji finansowej. Pamiętaj też, że na niektórych giełdach możesz skorzystać z bonusów powitalnych. Więcej szczegółów znajdziesz pod tymi linkami:

Jeżeli masz już konto, pora przejść do konkretów. Poniżej znajdziesz instrukcję jak zdobyć darmowe bitcoiny na giełdzie Binance. W przypadku innych platform, proces wygląda podobnie, tak więc z całą pewnością dasz sobie radę.

Aby zdobyć darmowe bitcoiny na Binance, przejdź na www.binance.com i się zaloguj (ewentualnie załóż konto). Następnie w lewym górnym rogu najedź kursorem myszki na ikonę 9 kwadratów i wybierz opcję „Ucz się i zarabiaj”. Alternatywnie możesz przejść bezpośrednio pod ten link. Przeniesie Cię on od razu w odpowiednie miejsce.

jak zdobyć darmowe bitcoiny na binance
Darmowe kryptowaluty na www.binance.com

Teraz zostaniesz przeniesiony na stronę sekcji Learn and Earn. W tym miejscu znajdziesz szereg różnych artykułów poradnikowych dot. kryptowalut. Wybierz interesujący Cię temat, a następnie kliknij „Zacznij Naukę”.

jak zdobyć darmowe bitcoiny
Zarabianie za naukę o kryptowalutach na www.binance.com

Teraz musisz zapoznać się z filmami oraz artykułami dot. wybranego tematu. Na koniec będziesz musiał wypełnić quiz. Jeśli uda Ci się go zaliczyć poprawnie, w zamian otrzymasz darmowe kryptowaluty! Proste, prawda?

Jak zarabiać bitcoin za darmo? Staking

Staking kryptowalut to kolejny sposób, który pozwala zdobyć darmowe bitcoiny lub po prostu kryptowaluty. Ta metoda działa podobnie jak lokata w tradycyjnym koncie bankowym. Wpłacamy nasze kryptowaluty na giełdę, a następnie otrzymujemy od nich procent. Giełdy, które umożliwiają staking i zarabianie darmowych kryptowalut to m.in.

Jak więc zdobyć darmowe bitcoiny za staking? Przeanalizujmy to ponownie na przykładzie giełdy Binance.

Najpierw musisz przejść na www.binance.com i zalogować się na swoje konto. Jeżeli jeszcze go nie posiadasz, załóż je tutaj, przejdź weryfikację tożsamości i wpłać kryptowalut. Następnie w górnym menu najedź na opcję Zarobki i kliknij Staking DeFi.

binance staking darmowe krypto

Wybierz jeden z dostępnych produktów i kliknij Do zablokowania. Możesz wybrać staking elastyczny, który pozwoli Ci wypłacić środki w dowolnym momencie. W przypadku blokady na określony czas, jeżeli wypłacisz środki przed jego upływem stracisz wszystkie zarobione odsetki.

staking na binance sposobem na darmowe bitcoiny
Staking na Binance.com pozwala zarabiać odsetki od posiadanych już kryptowalut

Kraniki kryptowalutowe lub faucety sposobem na darmowy bitcoin

Praktycznie od początku istnienia Bitcoina istniało wiele serwisów, które zawsze były nazywane krypto kranikami. Bitcoiny za darmo lały się z nich wręcz dosłownie – jak z kranu. Nasza redakcja przetestowała FreeBitco.in, SatoshiHero czy Cointiply.

Jak działa kranik kryptowalut?

W skrócie, operatorzy tych stron kuszą użytkowników, dając im darmowe kryptowaluty, co powoduje, że dostają dużo ruchu. I faktycznie rozdają darmowe kryptowaluty. Ale jednocześnie strony te oferują również możliwość pomnożenia swoich nowo nabytych kryptowalut w jednym ze swoich „okazyjnych” kasyn lub innych form hazardu. Większość ludzi i tak nie wypłaci żadnych kryptowalut – ale dostawca kranika krypto (podczas gdy użytkownicy grają i tracą pieniądze) zbiera pieniądze za wyświetlanie reklam.

Jeśli tylko będziesz klikał na kranikach, zbierał kryptowaluty za darmo i nie dasz się uwieść hazardowi, być może uda Ci się zlecić wypłatę kryptowalut do własnego portfela.

A żeby nie było, że teoretyzujemy. Wypróbowaliśmy dla Was kilka kraników krypto i faktycznie otrzymaliśmy środki. Gdzie więc można zdobyć darmowe kryptowaluty i w jaki sposób?

Kranik FreeBitco.in

kranik bitcoin

FreeBitco.in powstał w 2013 roku. Jest bardzo prosty kranik kryptowalut, ale jednocześnie oferuje wiele funkcji, które możesz wykorzystać na swoją korzyść jako użytkownik. Aby rozpocząć zarabianie darmowych bitcoinów wystarczy założyć konto, używając adresu e-mail i adresu portfela bitcoin.

Następnie raz na 60 minut można wylosować liczbę losową z przedziału 0 – 10 000. W zależności od tego, który numer trafisz, zostaniesz nagrodzony darmową kryptowalutą ?

Najprawdopodobniej (99%) jest to oczywiście najniższa nagroda, czyli około 10-20 satoshi. Możesz jednak zwiększyć liczbę otrzymanych satoshi grając w grę z mnożnikiem lub wykorzystując tzw. punkty nagrody, które nagrodzą Cię nawet 1000% bonusem. Minimalna kwota kryptowalut, którą możesz wypłacić do swojego portfela to 30 000 satoshi (0,0003 BTC).

Jak pomnożyć zarobione za darmo bitcoiny?

Jak wspomnieliśmy we wstępie, można również spróbować pomnożyć „zarobione” kryptowaluty lub wziąć z nimi udział w różnych grach loteryjnych. W górnym menu masz do wyboru kilka opcji:

  • Przycisk Multiply BTC otwiera grę, w której możesz ponownie wygenerować losowe liczby i postawić swoje satoshi na to, czy wygenerowana liczba będzie wyższa lub niższa od wybranej przez Ciebie. Jeśli twoje przypuszczenie jest poprawne, twój zakład zostanie pomnożony.
  • Przycisk Betting daje możliwość obstawiania wyników zdarzeń w świecie rzeczywistym. Myślisz, że uda Ci się odgadnąć kto będzie następnym prezydentem USA lub kto wygra Bundesligę? Postaw swój zakład i zedrzyj z innych użytkowników, którzy mają przeciwne zdanie.
  • Link Win a LAMBO oferuje prostą loterię, w której kupujesz bilety z perspektywą wygrania nagrody głównej w postaci Lamborghini Huracan lub BTC o wartości 200 000 dolarów, czyli około 5 milionów dolarów. Nagroda wynosi 5 tysięcy euro, czyli 5 tysięcy funtów. Cena jednego biletu wynosi 0,00025 BTC i za każdym razem wygrywa tylko jeden użytkownik. Zwykle rozdawanych jest nieco ponad milion losów, więc szanse na wygraną są stosunkowo niewielkie.
  • Przycisk Loterry to kolejna loteria, w której wygrywa 10 osób. Cena jednego biletu to zaledwie 1 satoshi (0,00000001 BTC), ale również dlatego w grze jest zwykle ponad 200 milionów biletów. Następnie zwycięzcy dzielą się w przybliżeniu 0,5-1 BTC w zależności od całkowitej liczby biletów. Dobra wiadomość jest taka, że możesz zdobyć bilety na tę loterię za darmo, grając w Multiply BTC.
  • Earn BTC daje Ci możliwość pomnażania bitcoinów bez ryzyka. Po prostu wpłać BTC na swoje konto Freebitco.in, a będzie się ono codziennie umacniać przy rocznej stopie procentowej wynoszącej mniej więcej 4-5%, czyli około 0,01% dziennie. Twoje bitcoiny będą na jednak scentralizowanej stronie i nie będziesz miał ich bezpiecznie we własnym portfelu. Czy to się opłaca? Pozostawiamy to do waszej oceny.

FreeBitco.in oferuje również program poleceń, gdzie również jesteś nagradzany częścią tego, co twoi poleceni użytkownicy „klikną” lub wygrają. Możesz więc zarabiać i zdobywać darmowe bitcoiny polecając FreeBitcoin.io znajomym. Jeśli masz stronę internetową lub duże media społecznościowe, możesz również spieniężyć je za pomocą FreeBitcoin.io.

Kranik SatoshiHero.com

kranik satoshihero

Kranik kryptowalut SatoshiHero.com działa stabilnie od stycznia 2018 roku i oferuje możliwość zdobycia darmowej kryptowaluty za pomocą koła fortuny (przycisk Spin the wheel) łącznie 2 razy na godzinę po 30 minut.

Za każde zakręcenie kołem fortuny można zarobić od 3 do 250 000 satoshi, ale niestety nie ma informacji o tym, jak rozkładają się szanse. Podobnie jak w przypadku powyższego kranika, minimalna wypłata ustalona jest na 30 000 satoshi. Co ciekawe, wypłatę z Satoshi Hero możesz zlecić nie tylko w bitcoinach, ale także w dogecoinach czy kilku innych kryptowalutach.

Oprócz koła fortuny, możesz również zarabiać satoshi wykonując różne zadania, które często pozwalają zarobić tysiące satoshi – patrz zakładka Offerwalls. Często wystarczy np. zainstalować grę mobilną, kliknąć w reklamę lub wypełnić ankietę. Uważaj jednak na SCAMy, które teoretycznie mogą być tu polecane,.

Możesz również zaryzykować i pomnożyć swoje darmowe bitcoiny, które wyklikałeś, zarobiłeś lub wysłałeś tutaj z własnego portfela. Wszystko za pomocą gier kasynowych i automatów.

Na Satoshi Hero również możesz zdobyć więcej darmowego bitcoina zapraszając swoich znajomych i otrzymując 50% ich zarobionych bitcoinów przez program polecający.

Kranik Cointiply.com

Serwis Cointiply.com jest bardzo podobny do wspomnianych wyżej kraninków krypto. Nawet Cointiply pozwala na zarabianie kryptowalut za darmo. Tutaj jednak nie zbierasz kryptowalut per se, ale ich „monety”. 10 000 monet to 1 dolar.

Są to np. bonus za zapisanie się, klasyczny kranik (możliwość kręcenia dwa razy dziennie przez 12 godzin), wyświetlanie reklam za 5-10 monet czy spełnianie ofert takich jak instalowanie aplikacji i tak dalej. Minimum do wypłaty to 50 000 monet (5 USD), a pieniądze otrzymać w formie różnych kryptowalut.

Dodatkowo można tutaj zaryzykować swoje satoshi i pomnożyć je w grach. Oprócz tego działa program poleceń, gdzie możesz zarobić dodatkowe darmowe bitcoiny zapraszając swoich znajomych i otrzymując do 50% ich zarobionych darmowych kryptowalut.

Darmowe bitcoiny za granie w gry

Może wydawać się to niewiarygodne, ale możesz również otrzymać darmowe bitcoiny za granie w gry. Zasada działania jest podobna jak w przypadku bitcoinowych kraników.

Do wyboru jest szeroka gama gier, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Plus, to wydaje się być sytuacja win win – umieszczanie reklam w środowisku gier online wydaje się być świetnym sposobem na reklamę.

Jeśli jako gracz nie masz nic przeciwko częstemu wyświetlaniu reklam, możesz cieszyć się grą i jeszcze zostać za to nagrodzony. Jeśli masz dużo wolnego czasu i lubisz grać w gry, to drobne nagrody mogą się z czasem zsumować i złożyć na ciekawą kwotę.

Jeśli interesuje Cię ten temat to zapraszamy do zapoznaniem się z naszym innym poradnikiem, w którym wyjaśniamy jak zarabiać kryptowaluty na graniu w gry.

Czy da się zdobyć darmowego bitcoina? Podsumowanie

Jeżeli doczytałeś ten poradnik do końca to już wiesz, że odpowiedź na to pytanie brzmi TAK. Istnieje cała masa sposobów, dzięki którym zarobisz bitcoina za darmo. Możesz chociażby stakować posiadane już kryptowaluty, zdobywać satoshi z kraników czy brać udział w programach edukacyjnych oferowanych przez giełdy kryptowalut. Wykorzystując wszystkie te sposoby, w Twoim portfelu kryptowalut może pojawić się całkiem niezłe kieszonkowe.

binance blik

Przeczytaj też
KryptowalutyPoradniki

Inwestowanie w kryptowaluty bez 18 lat? Czy jest możliwe?

Kryptowaluty to sektor, którym interesują się głównie młodzi ludzie. Nic dziwnego, że…
Czytaj całość
BitcoinPoradniki

Darmowe Bitcoin co godzinę (2023)

Kilka lat temu zdobycie darmowych bitcoinów było prostym zadaniem. Istniały bowiem kraniki…
Czytaj całość
KryptowalutyPoradniki

Darmowe boty do zarabiania pieniędzy na kryptowalutach (2023)

Chcesz zacząć handlować kryptowalutami, jednak nie masz czasu ślęczeć przed monitorem całą…
Czytaj całość

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *