BitcoinPoradniki

Darmowe Bitcoin co godzinę (2024)

Kilka lat temu zdobycie darmowych bitcoinów było prostym zadaniem. Istniały bowiem kraniki, które wypłacały darmowe bitcoin co godzinę (lub w innych odstępach czasu). Dziś takie kraniki już nie istnieją – a jeśli taki znajdziesz to na 99% jest to oszustwo. Wciąż można jednak zarabiać darmowe kryptowaluty. Nie są to co prawda bitcoiny co każdą godzinę, jednak w ten sposób można rozpocząć krypto przygodę bez inwestycji. Tak więc, które platformy przyznają darmowe Bitcoiny niestety nie co godzinę, ale co jakiś czas? Oto kilka przykładów.

Binance

Binance to największa platforma krypto na świecie (sprawdź opinie o Binance). Zakładając na niej konto i podając w polu ID Polecającego Binance kod: SZBULXQU lub rejestrując się z tego linka możemy zdobyć darmowe Bitcoiny na start. W jaki sposób? Po pierwsze wówczas nasze opłaty na giełdzie zostaną obniżone aż o 20%. To co zaoszczędzimy możemy zainwestować. Nie jest to więc darmowy Bitcoin co godzinę, ale zawsze kiedy zawieramy transakcje!

bitcoin co godzinę binance

Po drugie za wykonanie różnych czynności otrzymamy vouchery o różnej wartości. Za przejście weryfikacji KYC dostaniemy 20 dolarów, za wpłatę 10 USD kolejne 30 dolarów, a za przeprowadzenie pierwszej transakcji kolejne 50 dolarów.

Oprócz tego Binance oferuje sekcję Learn and Earn, w której możemy rozwiązywać quizy i w zamian otrzymywać kryptowaluty.

bitcoin za darmo co godzinę learn and earn
Sekcja Learn and Earn na Binance

Revolut

Revolut to aplikacja neobankowa, która w swojej ofercie ma także bitcoina i krypto. Przy wprowadzaniu nowych projektów często dodają także quizy Revolut. Za ich wypełnianie można otrzymać darmowe Bitcoiny i krypto. Jest to niezwykle proste ponieważ przygotowaliśmy dla Ciebie odpowiedzi do quizów Revolut.

W przypadku Revolut również nie otrzymamy Bitcoina co godzinę. Firma jednak regularnie dodaje nowe quizy, tak więc warto założyć konto Revolut już teraz.

Inne giełdy kryptowalut

Bitcoina możesz bez inwestycji zarobić również zakładając konto na innych giełdach kryptowalut. Co możesz otrzymać? Sprawdź nasze artykuły dedykowane każdej z platform:

Podsumowanie

Kraniki krypto to już w zasadzie przeszłość. Większość takich usług to oszustwa. Zanim wypłacisz środki musiałoby minąć wiele lat. Wciąż jednak istnieją sposoby, aby zdobyć krypto na start bez inwestycji. Nie są to co prawda Bitcoiny co godzinę, które pojawiają się w naszym portfelu. Wciąż jest to jednak dobry sposób na wejście do świata krypto.

FAQ – Najczęściej zadawane pytania

Czy można otrzymać darmowy Bitcoin co godzine?

Nie, na dzień dzisiejszy darmowey Bitcoin co godzinę to już przeszłość. Wciąż jednak można zdobyć coś za darmo, np. zakładając konto na giełdzie.

Jak można zdobyć darmowy Bitcoin, ale nie co godzinę?

Można np. założyć konto na giełdzie Binance. To co zaoszczędzimy na opłatach możemy zainwestować w inne krypto.

binance blik

Przeczytaj też
Giełdy kryptowalutKryptowalutyPoradnikiWiadomości

Karta Bybit - opinie i bonus 25 EUR (2024)

Karta Bybit to dosyć nowa krypto karta, która szybko zdobywa uznanie użytkowników. Jest to…
Czytaj całość
KryptowalutyPoradnikiWiadomości

Kraniki krypto i Bitcoina - czy nadal się opłacają?

Kraniki krypto i Bitcoina kilka lat temu pozwalały w łatwym sposób zarabiać darmowe…
Czytaj całość
InwestowaniePoradnikiSztuczna inteligencja

Akcje OpenAI i ChatGPT - Jak i gdzie kupić?

Inwestowanie w technologie przyszłości, takie jak sztuczna inteligencja (AI), staje się coraz…
Czytaj całość