Bonusy

ByBit bonus za rejestrację 2023 (Kod referencyjny: 8QEXKR)

Planujesz założyć konto na giełdzie kryptowalut www.bybit.com? Czy wiesz, że możesz zupełnie za darmo otrzymać bonus za rejestrację ByBit wynoszący nawet 5030 USDT? Wystarczy, że podczas zakładania konta w odpowiednim polu wpiszesz kod referencyjny 8QEXKR.

Bonus powitalny Bybit

Co daje nam ten bonus Bybit? Po pierwsze otrzymujemy 20% zniżkę na opłaty transakcyjne. Po drugie mamy możliwość wykonywania prostych zadań w zakładce Reward Hub. Łącznie bonus ByBit może wynieść nawet 5000 dolarów, więc na pewno warto skorzystać z kodu 8QEXKR.

Tak więc, w jaki sposób aktywować bonus powitalny Bybit? To proste. Podczas rejestracji musisz wpisać w polu refferal code 8QEXKR. Alternatywnie kliknij ten link. Wówczas bonusowy kod ByBit zostanie przydzielony do Twojego konta automatycznie. Powinno to wyglądać tak jak na poniższym obrazku:

bonus bybit

Bonusowy kod na Bybit – czy warto?

Według naszej redakcji jak najbardziej warto odebrać bonusy Bybit wpisując podczas zakładania konta kod 8QEXKR. Dlaczego? Jest to bowiem świetny sposób na darmowe kryptowaluty dla początkujących. W ten sposób możesz w łatwy sposób zacząć budować swój krypto portfel inwestycyjny. Nie musisz przy tym zastanawiać się jak i gdzie kupić bitcoin.

binance blik

Przeczytaj też
BonusyKryptowalutyPoradniki

Najlepsze airdropy kryptowalut (2023)

Każdy lubi zarabiać na kryptowalutach. Jeszcze lepsze jest zarabianie, kiedy nie ponosimy ryzyka.
Czytaj całość
Bonusy

Binance bonus za rejestrację 2023 (ID Polecającego: SZBULXQU) [- 20% na opłaty]

Nie masz jeszcze konta na giełdzie www.binance.com ale planujesz założyć? Czy wiesz, że binance…
Czytaj całość

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *