Bonusy

ByBit bonus za rejestrację 2024 (Kod referencyjny: 8QEXKR)

Planujesz założyć konto na giełdzie kryptowalut www.bybit.com? Czy wiesz, że możesz zupełnie za darmo otrzymać bonus za rejestrację ByBit wynoszący nawet 5030 USDT? Wystarczy, że podczas zakładania konta w odpowiednim polu wpiszesz kod referencyjny 8QEXKR.

Bonus powitalny Bybit

Co daje nam ten bonus Bybit? Po pierwsze otrzymujemy 20% zniżkę na opłaty transakcyjne. Po drugie mamy możliwość wykonywania prostych zadań w zakładce Reward Hub. Łącznie bonus ByBit może wynieść nawet 5000 dolarów, więc na pewno warto skorzystać z kodu 8QEXKR.

Tak więc, w jaki sposób aktywować bonus powitalny Bybit? To proste. Podczas rejestracji musisz wpisać w polu refferal code 8QEXKR. Alternatywnie kliknij ten link. Wówczas bonusowy kod ByBit zostanie przydzielony do Twojego konta automatycznie. Powinno to wyglądać tak jak na poniższym obrazku:

bonus bybit

Bonusowy kod na Bybit – czy warto?

Według naszej redakcji jak najbardziej warto odebrać bonusy Bybit wpisując podczas zakładania konta kod 8QEXKR. Dlaczego? Jest to bowiem świetny sposób na darmowe kryptowaluty dla początkujących. W ten sposób możesz w łatwy sposób zacząć budować swój krypto portfel inwestycyjny. Nie musisz przy tym zastanawiać się jak i gdzie kupić bitcoin.

binance blik

Przeczytaj też
BonusyWiadomości

MEXC - bonus i kod polecający na 2024 rok

MEXC to giełda krypto, która szybko zdobywa popularność. Oferuje bowiem atrakcyjny bonus za…
Czytaj całość
BonusyWiadomości

PrimeXBT - bonus za rejestrację i kod promocyjny

PrimeXBT to platforma tradingowa, która przyciąga użytkowników bardzo wysoką dźwignią (do…
Czytaj całość
Bonusy

Binance bonus za rejestrację 2024 (ID Polecającego: SZBULXQU)

Nie masz jeszcze konta na giełdzie www.binance.com ale planujesz założyć? Czy wiesz, że binance…
Czytaj całość