Wiadomości

Masz BNB? Zgarniaj regularne airdropy od Binance

Binance nie przestaje zaskakiwać i wciąż wprowadza nowe możliwości zarobku. Tym razem największa giełda na świecie uruchomiła program airdropów HODLera dla posiadaczy BNB.

Na czym to wszystko polega? W skrócie, użytkownicy, którzy subskrybują produkty Simple Earn za pomocą BNB, otrzymają airdrop tokenów, które niedługo będą listowane na Binance. Każdy projekt będzie posiadał:

  • silne fundamenty
  • dużą podaż w obiegu
  • silną i organiczną społeczność

Jak odbierać airdropy HODLerów Binance?

Aby odebrać airdropy hodlerów nie trzeba robić nic skomplikowanego. Wystarczy subskrybować produkty Simple Earn za pomocą BNB. Wszystko sprowadza się do dwóch kroków:

  • Przejdź do sekcji Earn i wyszukaj BNB. Więcej informacji o Binance Earn znajdziesz tutaj.
  • Subskrybuj produkty Simple Earn (Elastyczne lub Zablokowane) za pomocą BNB.

Binance opublikuje ogłoszenie przed rozpoczęciem każdego airdropu HODLer. Snapshoty sald użytkowników i całkowitych sald puli będą wykonywane wielokrotnie co godzinę. Za ich pomocą giełda zmierzy średnie salda użytkowników w produktach Simple Earn. Kwalifikujący się użytkownicy otrzymają airdropy do portfela spot w ciągu 24 godzin od ogłoszenia airdropu HODLera.

Warunki otrzymania airdropów

Aby wziąć udział w airdropach, użytkownicy muszą przejść weryfikację konta (KYC) i pochodzić z kwalifikującej się jurysdykcji. Polska kwalifikuje się do tego programu.

Dla każdego użytkownika obowiązuje sztywny limit posiadanych BNB, który będzie ogłaszany oddzielnie podczas każdego airdropu. Na przykład, jeśli użytkownik posiada 203 tokeny BNB, a limit posiadania wynosi 200 BNB, giełda wykorzysta tylko 200 BNB do obliczenia jego całkowitych nagród.

Do udziału w airdropach holderów kwalifikują się też subkonta. Snapshoty będą wykonywane oddzielnie dla konta głównego użytkownika i subkont. Zakwalifikowane subkonta mogą otrzymywać nagrody oddzielnie w oparciu o ich salda BNB.

Tokeny z airdropu zostaną automatycznie przeniesione do Portfela Spot użytkowników, zanim token zostanie wprowadzony na rynek spot Binance.

Co ważne, BNB subskrybowane do produktów Simple Earn nadal będą oferować użytkownikom standardowe korzyści wynikające z posiadania BNB, takie jak alokacje Launchpool i Megadrop oraz korzyści z poziomów VIP.

binance blik

Przeczytaj też
Wiadomości

Binance świętuje 7 lat z nową promocją polecania

W ramach obchodów swojej siódmej rocznicy, Binance ogłasza specjalną promocję polecania, która…
Czytaj całość
Wiadomości

USDC uregulowany w Europie (MiCA) i wciąż dostępny na Binance

Circle, globalny wydawca stablecoinów, uzyskał licencję Electronic Money Institution (EMI) od…
Czytaj całość
Wiadomości

Odbierz 10% zniżkę na Binance Blockchain Week Dubai 2024

Dubaj będzie gospodarzem jednego z największych wydarzeń kryptowalutowych 2024 roku – Binance…
Czytaj całość