KryptowalutyPoradniki

Aplikacja, która płaci za rejestrację (2024)

Chociaż wydaje się to niezbyt wiarygodne, faktycznie istnieje aplikacja, która płaci za rejestrację. Mowa tutaj o nowej aplikacji Robinhood Crypto, która dopiero co miała swój debiut w Europie. Aby odebrać nagrodę w wysokości ok. 20 euro należy po prostu założyć i zweryfikować konto, a następnie obrócić kryptowalutami o wartości 10 eur. W dzisiejszym artykule wyjaśnimy krok po kroku jak to zrobić. Tak więc, lecimy!

Pieniądze za rejestrację w aplikacji – ile można zgarnąć?

Kasa, którą możemy zgarnąć za rejestrację w aplikacji Robnhood Crypto jest losowa. W 98% przypadków kwota będzie wynosiła od 10 do 20 euro. Jeśli będziemy mieli farta, mamy jednak szansę na zgarnięcie nawet do 1 Bitcoina. Mi osobiście udało się otrzymać nieco ponad 20 euro w BTC. Oto dowód:

aplikacja, która płaci za rejestrację
Robinhood Crypto to aplikacja, która płaci za rejestrację

Aplikacja, która płaci za rejestrację – instrukcja

Jak już wspomnieliśmy we wstępie, Robinhood Crypto to aplikacja, która płaci za rejestrację, jednak należy spełnić pewne warunki. Co dokładnie należy zrobić, aby zgarnąć darmową kasę za założenie konta? Wystarczy wykonać kilka prostych kroków:

Krok 1: Klikamy w ten link (tylko jeśli zarejestrujesz się z naszego specjalnego linka otrzymasz darmowe pieniądze). Następnie klikamy przycisk „Sign up”

Krok 2: Pobieramy aplikację Robinhood Crypto na iPhone lub smartfon z Androidem.

aplikacja płacąca pieniądze

Krok 3: Zakładamy konto na podany wcześniej email i podajemy swoje dane osobowe. Ten etap zajmuje maksymalnie 5 minut.

Krok 4: Przechodzimy weryfikację tożsamości udostępniając zdjęcie naszego dowodu oraz wykonując selfie.

Krok 5: Wpłacamy za pomocą przelewu SEPA (z np. Revoluta taki przelew jest natychmiastowy) kwotę 10 euro lub 1 euro. I teraz mamy dwie opcje.

Jeśli wpłacimy 10 euro, wystarczy że przeprowadzimy jedną transakcję i tyle. Bonus zostanie przyznany natychmiastowo, jednak będzie dostępny do wypłaty dopiero za 30 dni. Jeżeli wpłacimy 1 euro, będziemy musieli kupować i sprzedawać Bitcoina, dopóki łączna kwota transakcji zakupu nie będzie opiewała na 10 euro. I to właściwie tyle. Wpłacone środki możemy od razu wypłacić z aplikacji. Bonus odblokuje się za miesiąc.

To również aplikacja, która płaci za polecenia

Robinhood krypto to aplikacja, która płaci za rejestrację, a następnie pozwala zarabiać jeszcze więcej. Po założeniu konta możesz polecać aplikację innym użytkownikom.

Jeśli Twój znajomy założy konto, przejdzie weryfikację oraz zawrze transakcje na 10 euro, zarówno Ty, jak i Twój znajomy otrzymacie bonus 10-20 euro w Bitcoinie. Wyobraź sobie, że zaprosiłeś 100 osób. To nawet do 10 000 zł zysku! Oto dowód:

aplikacja, która płąci za polecenia

Czy warto? Podsumowanie

Być może zadajesz sobie teraz pytanie: ale czy warto? Według nas tak. Robinhood to aplikacja z ugruntowaną reputacją, która posiada dziesiątki milionów użytkowników. Dotychczas jednak koncentrowała się na działalności za oceanem. Teraz jednak wkroczyła na rynek europejski. Od tego czasu aplikacja ta płaci za rejestrację kwotę nawet do 20 euro. Lepiej więc chyba założyć konto teraz niż później. Zwłaszcza biorąc pod uwagę prosty interfejs i całkiem spore możliwości zarabiania za polecenia.

interfejs aplikacji, która płaci za założenie konta

FAQ

Jaka jest najlepsza aplikacja, która płaci za rejestrację?

Na ten moment jest to zdecydowanie Robinhood Crypto. Aplikacja ta płaci za rejestrację całkiem sporo w porównaniu do swoich konkurentów.

Ile można zarobić pieniędzy za rejestrację w tej aplikacji?

Na ten moment jest to kwota 10-20 euro w Bitcoinie. My zgarnęliśmy nieco ponad 20 euro. W hossie jednak może to być znacznie więcej.

Co trzeba zrobić aby aplikacja, która płaci za rejestrację faktycznie wypłaciła nam środki?

Musimy założyć konto, przejść weryfikację i dokonać transakcji o wartości minimum. 10 euro. Nie musi być to jednak jedna transakcje. Chodzi tutaj o wolumen.

binance blik

Przeczytaj też
Giełdy kryptowalutKryptowalutyPoradnikiWiadomości

Karta Bybit - opinie i bonus 25 EUR (2024)

Karta Bybit to dosyć nowa krypto karta, która szybko zdobywa uznanie użytkowników. Jest to…
Czytaj całość
KryptowalutyPoradnikiWiadomości

Kraniki krypto i Bitcoina - czy nadal się opłacają?

Kraniki krypto i Bitcoina kilka lat temu pozwalały w łatwym sposób zarabiać darmowe…
Czytaj całość
InwestowaniePoradnikiSztuczna inteligencja

Akcje OpenAI i ChatGPT - Jak i gdzie kupić?

Inwestowanie w technologie przyszłości, takie jak sztuczna inteligencja (AI), staje się coraz…
Czytaj całość