Bonusy

Binance bonus za rejestrację 2024 (ID Polecającego: SZBULXQU)

Nie masz jeszcze konta na giełdzie www.binance.com ale planujesz założyć? Czy wiesz, że binance oferuje bonus powitalny za rejestrację jeśli podczas rejestracji podasz ID Polecającego? Wystarczy, że wpiszesz kod bonusowy Binance: SZBULXQU. W tym artykule wyjaśniamy proces krok po kroku! Odbierz 20% zniżki na opłaty transakcyjne (kickback) oraz 100 dolarów w bonusie.

ID Polecającego – sposób na darmowy bonus za rejestrację na Binance

Aby uzyskać bonus Binance za rejestrację wystarczy, że podczas zakładania konta na www.binance.com wpiszesz w odpowiednim polu kod ID Polecającego: SZBULXQU. Dzięki temu Twoje opłaty transakcyjne na giełdzie zostaną obniżone aż o 20%.

Warto tutaj zaznaczyć, że ten bonus dotyczy zarówno handlu spot na Binance, jak i futures (opłaty są obniżone przez 30 dni od rejestracji na giełdzie Binance).

Podczas rejestracji musisz wpisać kod ID Polecającego SZBULXQU, jednak nie jest to jedna opcja na odebranie bonusu Binance. Alternatywnie możesz po prostu kliknąć w ten link – wówczas kod zostanie wpisany automatycznie. Powinno to wyglądać tak jak na poniższym obrazku.

binance bonus kod referencyjny

Bonus powitalny Binance – darmowe 100 USDT zwrotu opłat

Oprócz standardowego obniżenia opłat, Binance oferuje także inny bonus powitalny – dodatkowy zwrot do 100 USDT za prowizje od transakcji. Gdy założysz konto na www.binance.com wpisując powyższy kod ID Polecającego Binance i przejdziesz weryfikację, do wykonania będziesz miał 3 zadania. Termin to 14 dni od momentu założenia konta na Binance. Za wykonanie każdego zadania otrzymasz vouchery USDT.

Czy więc ten bonus powitalny Binance jest czegoś warty? Według naszej redakcji tak – zwłaszcza jeśli tradujesz dużo. Jakie więc zadania musisz ukończyć, aby go otrzymać?

  • Weryfikacja konta – otrzymasz 20 USDT.
  • Wpłata na Binance minimum 10 USD – otrzymasz 30 USDT
  • Pierwsza krypto transakcja o wartości 10 USD – otrzymasz 50 USDT.

Gdy ukończysz dane zadania, voucher bonusowy od Binance pojawi się w sekcji Centrum Zadań. Aby go użyć, musisz go najpierw aktywować. Pamiętaj jednak, że na wykorzystanie bonusu powitalnego Binance masz tylko 28 dni. Później przepadnie, tak więc najlepiej wykorzystaj go od razu!

Darmowe krypto na Binance

Co prawda voucher na obniżenie opłat to nie darmowe kryptowaluty na Binance. Niemniej jednak bez bonusu poniósłbyś większe koszta prowizji. Możemy więc stwierdzić, że tak jakby otrzymujemy darmowe kryptowaluty.

Z punktu widzenia naszej redakcji warto odebrać powitalny bonus binance, ponieważ ID Polecającego na Binance dajemy Ci zupełnie za darmo, a co więcej Twoje opłaty zostają obniżone dożywotnio o 20%.

binance blik

Przeczytaj też
BonusyWiadomości

MEXC - bonus i kod polecający na 2024 rok

MEXC to giełda krypto, która szybko zdobywa popularność. Oferuje bowiem atrakcyjny bonus za…
Czytaj całość
BonusyWiadomości

PrimeXBT - bonus za rejestrację i kod promocyjny

PrimeXBT to platforma tradingowa, która przyciąga użytkowników bardzo wysoką dźwignią (do…
Czytaj całość
BonusyKryptowalutyPoradniki

Najlepsze airdropy kryptowalut (2024)

Każdy lubi zarabiać na kryptowalutach. Jeszcze lepsze jest zarabianie, kiedy nie ponosimy ryzyka.
Czytaj całość