KryptowalutyPoradniki

Darmowe kryptowaluty za rejestrację (2024)

Jesteś początkujący w świecie krypto? Chciałbyś zarobić swoje pierwsze pieniądze na kryptowalutach bez inwestycji? Co jeśli powiem Ci, że to możliwe? W 2023 roku, wciąż wiele giełd krypto i platform oferuje darmowe kryptowaluty za rejestrację bez depozytu. W przypadku niektórych, trzeba jednak dokonać wpłaty. W poniższym artykule stworzyliśmy listę miejsc, w których możesz zdobyć darmowe kryptowaluty za proste złożenie konta i wykonanie innych równie łatwych czynności.

10-20 euro w Bitcoinie za rejestrację

Robinhood Crypto to nowa platforma z pod szyldu Robinhood, która oferuje darmowe kryptowaluty za rejestrację. Proces jest bardzo prosty:

Wchodzimy w ten link (koniecznie, inaczej nie otrzymamy darmowych kryptowalut). Następnie zakładamy konto podając email.

Dalej musimy pobrać aplikację Robinhood Crypto na naszego smartfona. Zakładamy konto podając ten sam email co na wcześniejszej stronie promocyjnej.

Kolejnym krokiem jest weryfikacja tożsamości. Przesyłamy zdjęcie naszego dokumentu oraz robimy selfie twarzy.

Ostatnia rzecz, którą musimy wykonać, aby zgarnąć darmowe kryptowaluty o wartości 10-20 euro jest wpłacenie przelewem pewnej kwoty i tutaj są dwie możliwości:

 • Wpłacamy 10 euro i przeprowadzamy jedną transakcję o takiej wartości.
 • Wpłacamy mniejszą kwotę niż 10 euro i kupujemy i sprzedajemy kryptowaluty, dopóki łączna kwota zakupu nie przekroczy 10 euro. W tym scenariuszu możemy wpłacić chociażby 2 euro i nimi obrócić.

Jeśli chodzi o wpłaty, my korzystaliśmy z przelewu SEPA na Revolut i doszedł on natychmiastowo. Depozyt można wypłacić od razu z powrotem na konto. Bonus jest przyznawany od razu w Bitcoinie, jednak wypłacić można go dopiero po 30 dniach. I to właściwie tyle – my otrzymaliśmy nieco ponad 20 euro. Oto potwierdzenie:

darmowe bitcoiny za rejestrację

Ostatnią rzeczą jest to, że aplikację można też polecać znajomym. Jeżeli Twój znajomy wykona te same kroki co powyżej, obydwoje otrzymacie kwotę od 10 do 20 euro!

Darmowe kryptowaluty za rejestrację na Binance

darmowe kryptowaluty za założenie konta oferuje też największa i najpopularniejsza giełda kryptowalut na świecie – Binance. Co prawda nie oferuje ona ich bezpośrednio. Niemniej jednak jeśli założysz konto z tego linka, otrzymasz dożywotni 20% bonus Binance na opłaty handlowe, a co więcej:

 • Jeśli przejdziesz KYC, otrzymasz 20 dolarów w voucherach na opłaty.
 • Po wpłacie 10 dolarów, otrzymasz kolejne 30 USD.
 • Po przeprowadzeniu pierwszej transakcji o wartości 10 dolarów, otrzymasz voucher zmniejszający opłaty na kwotę 50 dolarów.

Niestety, Binance na ten moment nie oferuje darmowych kryptowalut za rejestrację bez depozytu. Niemniej jednak giełda regularnie organizuje różne promocje i dla obecnych użytkowników. Warto więc założyć konto już teraz i czekać na powiadomienia!

darmowe krypto za rejestrację na Binance

Revolut – quizy Learn and Earn

Kolejną platformą, która oferuje darmowe kryptowaluty za rejestrację i tym razem bez depozytu jest Revolut. Właściwie jest to aplikacja neobankowa, która służy jako kantor wymiany walut, konto osobiste czy karta podróżna wielowalutowa. Oprócz tego pozwala też na handel kryptowalutami. Te można też zdobyć za darmo wypełniając proste quizy Revolut w sekcji Learn & Earn. Przy okazji zdobywamy wiedzę na temat różnych zagadnień związanych z blockchainem itd. Aplikację można pobrać z oficjalnej strony internetowej.

revolut darmowe kryptowaluty za rejestracje

LUNO – darmowy bonus 50 euro

Luno to po prostu kantor kryptowalut, działający w wersji mobilnej jak i na PC. Pozwala on na szybki zakup kryptowalut za pomocą karty, czy też bezpłatne wpłaty Euro przy pomocy SEPA. Aplikacja istnieje na rynku od dosyć dawna i ma ugruntowaną reputację. Ile możemy zgarnąć? Luno oferuje darmowy bonus aż 50 euro w BTC, niestety najpierw trzeba dokonać wpłaty. Jak odebrać bonus 50 EUR od Luno?

 • Zakładamy konto na Luno z tego linka (KONIECZNIE).
 • Przechodzimy weryfikację – zazwyczaj trwa ona maksymalnie kilka minut.
 • Wchodzimy w zakładkę Rewards i wpisujemy kod J7P3AH
 • Wpłacamy 255 EUR na konto – np. z bezpłatnie z Revolut za pomocą przelewu SEPA.
 • Kupujemy za tą kwotę jednorazowo jakąś kryptowalutę. Powinno wyświetlić nam się powiadomienie o przyznanym bonusie.
 • Po 30 dniach otrzymasz BTC o wartości 50 euro na swoje konto.
bonus 50 eur luno
Bonus 50 EUR od Lunu

Podsumowanie

Wszystkie powyższe platformy oferują darmowe krypto za rejestrację. Niektóre bez depozytu, inne tylko w przypadku wpłaty. Świat cyfrowych aktywów ewoluuje i ciągle pojawiają się nowe okazje. Będziemy je dla was monitorować i rozszerzać tą listę o kolejne pozycje w miarę upływu czasu! Odbierz swoje darmowe kryptowaluty za rejestrację i zacznij swoją przygodę z technologią blockchain!

binance blik

Przeczytaj też
Giełdy kryptowalutKryptowalutyPoradnikiWiadomości

Karta Bybit - opinie i bonus 25 EUR (2024)

Karta Bybit to dosyć nowa krypto karta, która szybko zdobywa uznanie użytkowników. Jest to…
Czytaj całość
KryptowalutyPoradnikiWiadomości

Kraniki krypto i Bitcoina - czy nadal się opłacają?

Kraniki krypto i Bitcoina kilka lat temu pozwalały w łatwym sposób zarabiać darmowe…
Czytaj całość
InwestowaniePoradnikiSztuczna inteligencja

Akcje OpenAI i ChatGPT - Jak i gdzie kupić?

Inwestowanie w technologie przyszłości, takie jak sztuczna inteligencja (AI), staje się coraz…
Czytaj całość