KryptowalutyPoradniki

Darmowe kryptowaluty za rejestrację (2023)

Jesteś początkujący w świecie krypto? Chciałbyś zarobić swoje pierwsze pieniądze na kryptowalutach bez inwestycji? Co jeśli powiem Ci, że to możliwe? W 2023 roku, wciąż wiele giełd krypto i platform oferuje darmowe kryptowaluty za rejestrację bez depozytu. W przypadku niektórych, trzeba jednak dokonać wpłaty. W poniższym artykule stworzyliśmy listę miejsc, w których możesz zdobyć darmowe kryptowaluty za proste złożenie konta i wykonanie innych równie łatwych czynności.

Darmowe kryptowaluty za rejestrację na Binance

Pierwszą platformą, która oferuje w 2023 roku darmowe kryptowaluty za założenie konta jest największa i najpopularniejsza giełda kryptowalut na świecie – Binance. Co prawda nie oferuje ona ich bezpośrednio. Niemniej jednak jeśli założysz konto z tego linka, otrzymasz dożywotni 20% bonus Binance na opłaty handlowe, a co więcej:

  • Jeśli przejdziesz KYC, otrzymasz 20 dolarów w voucherach na opłaty.
  • Po wpłacie 10 dolarów, otrzymasz kolejne 30 USD.
  • Po przeprowadzeniu pierwszej transakcji o wartości 10 dolarów, otrzymasz voucher zmniejszający opłaty na kwotę 50 dolarów.

Niestety, Binance na ten moment nie oferuje darmowych kryptowalut za rejestrację bez depozytu. Niemniej jednak giełda regularnie organizuje różne promocje i dla obecnych użytkowników. Warto więc założyć konto już teraz i czekać na powiadomienia!

darmowe krypto za rejestrację na Binance

Revolut – quizy Learn and Earn

Kolejną platformą, która oferuje darmowe kryptowaluty za rejestrację i tym razem bez depozytu jest Revolut. Właściwie jest to aplikacja neobankowa, która służy jako kantor wymiany walut, konto osobiste czy karta podróżna wielowalutowa. Oprócz tego pozwala też na handel kryptowalutami. Te można też zdobyć za darmo wypełniając proste quizy Revolut w sekcji Learn & Earn. Przy okazji zdobywamy wiedzę na temat różnych zagadnień związanych z blockchainem itd. Aplikację można pobrać z oficjalnej strony internetowej.

revolut darmowe kryptowaluty za rejestracje

LUNO – darmowy bonus 50 euro

Luno to po prostu kantor kryptowalut, działający w wersji mobilnej jak i na PC. Pozwala on na szybki zakup kryptowalut za pomocą karty, czy też bezpłatne wpłaty Euro przy pomocy SEPA. Aplikacja istnieje na rynku od dosyć dawna i ma ugruntowaną reputację. Ile możemy zgarnąć? Luno oferuje darmowy bonus aż 50 euro w BTC, niestety najpierw trzeba dokonać wpłaty. Jak odebrać bonus 50 EUR od Luno?

  • Zakładamy konto na Luno z tego linka (KONIECZNIE).
  • Przechodzimy weryfikację – zazwyczaj trwa ona maksymalnie kilka minut.
  • Wchodzimy w zakładkę Rewards i wpisujemy kod J7P3AH
  • Wpłacamy 255 EUR na konto – np. z bezpłatnie z Revolut za pomocą przelewu SEPA.
  • Kupujemy za tą kwotę jednorazowo jakąś kryptowalutę. Powinno wyświetlić nam się powiadomienie o przyznanym bonusie.
  • Po 30 dniach otrzymasz BTC o wartości 50 euro na swoje konto.
bonus 50 eur luno
Bonus 50 EUR od Lunu

Podsumowanie

Wszystkie powyższe platformy oferują darmowe krypto za rejestrację. Niektóre bez depozytu, inne tylko w przypadku wpłaty. Świat cyfrowych aktywów ewoluuje i ciągle pojawiają się nowe okazje. Będziemy je dla was monitorować i rozszerzać tą listę o kolejne pozycje w miarę upływu czasu! Odbierz swoje darmowe kryptowaluty za rejestrację i zacznij swoją przygodę z technologią blockchain!

binance blik

Przeczytaj też
KryptowalutyPoradniki

Inwestowanie w kryptowaluty bez 18 lat? Czy jest możliwe?

Kryptowaluty to sektor, którym interesują się głównie młodzi ludzie. Nic dziwnego, że…
Czytaj całość
BitcoinPoradniki

Darmowe Bitcoin co godzinę (2023)

Kilka lat temu zdobycie darmowych bitcoinów było prostym zadaniem. Istniały bowiem kraniki…
Czytaj całość
KryptowalutyPoradniki

Darmowe boty do zarabiania pieniędzy na kryptowalutach (2023)

Chcesz zacząć handlować kryptowalutami, jednak nie masz czasu ślęczeć przed monitorem całą…
Czytaj całość

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *