Poradniki

Airdrop Arbitrum (ARB) – Gdzie sprzedać?

Jeżeli tutaj trafiłeś to zapewne otrzymałeś airdrop Arbitrum i zastanawiasz się gdzie sprzedać ARB. Już teraz token ten wylistowało wiele różnych giełd kryptowalut, tak więc nie ma problemu z realizacją zysków.

Gdzie sprzedać Arbitrum (ARB)?

Na ten moment Arbitrum (ARB) można sprzedać na co najmniej kilku renomowanych, dużych giełdach kryptowalut. Oto ich lista:

Airdrop Arbitrum – kto może odebrać?

Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, możesz sprawdzić czy zakwalifikowałeś się do airdropu Arbitrum na oficjalnej stronie Arbitrum Foundation. Wystarczy, że podłączysz swój portfel. Wówczas wyświeli Ci się liczba tokenów, które możesz odebrać.

Podczas określenia kwalifikowalności użytkownika wzięto pod uwagę wiele czynników. Przykładowo: czy przeniósł środki do Arbitrum One, przeprowadził transakcje w ciągu dwóch odrębnych miesięcy, ukończył więcej niż cztery transakcje lub wszedł w interakcję z więcej niż czterema różnymi smart kontraktami, ukończył transakcje przekraczające łącznie 10 000 USD wartości, przeniósł środki do Arbitrum Nova itd. Snapshot kwalifikujących się użytkowników został wykonany 6 lutego 2023 roku.

airdrop arbitrum gdzie sprzedać

Airdrop Arbitrum to 12,75 procent całkowitej podaży tokenów ARB. Część tokenów trafi do Fundacji Arbitrum i DAO, a reszta stopniowo zostanie rozdysponowana wśród społeczności.

Arbitrum twierdzi, że celem tokena ARB jest decentralizacja sieci i umożliwienie społeczności sprawowania kontroli nad ekosystemem i technologią Arbitrum. Airdrop i DAO to tylko dwa z wielu planów przyznania głosu wszystkim podspołecznościom.

Dodatkowo wszystkie tokeny inwestorów i zespołu podlegają czteroletniej blokadzie. Pierwsze odblokowanie nastąpi za rok, a przez pozostałe trzy lata ARB będą odblokowywane co miesiąc.

binance blik

Przeczytaj też
KryptowalutyPoradniki

Inwestowanie w kryptowaluty bez 18 lat? Czy jest możliwe?

Kryptowaluty to sektor, którym interesują się głównie młodzi ludzie. Nic dziwnego, że…
Czytaj całość
BitcoinPoradniki

Darmowe Bitcoin co godzinę (2023)

Kilka lat temu zdobycie darmowych bitcoinów było prostym zadaniem. Istniały bowiem kraniki…
Czytaj całość
KryptowalutyPoradniki

Darmowe boty do zarabiania pieniędzy na kryptowalutach (2023)

Chcesz zacząć handlować kryptowalutami, jednak nie masz czasu ślęczeć przed monitorem całą…
Czytaj całość

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *