Giełdy kryptowalutPoradniki

Binance wprowadza parę USDT/PLN

Zastanawiasz się jak kupić Tethera (USDT) za polskie złotówki? Dotychczas był to dość skomplikowany proces. Wiązał się bowiem z konwersją walut, a co za tym idzie prowizjami w postaci spreadu. Teraz jednak sytuacja stała się dużo bardziej prosta. Największa giełda kryptowalut na świecie – Binance, wprowadziła bowiem parę handlowa USDT/PLN. Od teraz możesz w łatwy sposób kupić USDT za polskie złotówki!


Warto tutaj wspomnieć, że Binance już wcześniej dodała pary BTC/PLN, ETH/PLN i BUSD/PLN przy okazji nawiązania współpracy z firmą płatniczą ZEN i umożliwienia Polakom dokonywania bezpośrednich wpłat w PLN. USDT/PLN to jednak zupełna nowość, która przenosi handel do polskiej złotówki na zupełnie inny level. USDT to obecnie bowiem największy i najbardziej płynny stablecoin na rynku kryptowalut.

Jak kupić Tether za złotówki?

Aby kupić USDT za PLN na Binance, najpierw musisz posiadać zweryfikowane konto. Aby je założyć przejdź na stronę www.binance.com i kliknij przycisk „Załóż konto”. Następnie podaj swój adres email lub nr. telefonu i zweryfikuj go podając otrzymany 6-cyfrowy kod. Po wszystkim zaloguj się na swoje konto i przejdź weryfikację KYC wysyłając zdjęcie dowodu tożsamości oraz robiąc sobie selfie.

Gdy już się zalogujesz w przejdź do zakładki Spot lub kliknij w ten link, a zostaniesz przeniesiony w odpowiednie miejsce. Po prawej stronie w wyszukiwarce wyszukaj parę USDT/PLN.

usdt/pln na Binance
Para USDT/PLN na www.binance.com

I to tyle. Możesz już otworzyć swoje pierwsze zlecenie parze USDT/PLN na Binance. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, zajrzyj do naszego innego przewodnika: Binance opinie.

Promocje z okazji wprowadzenia nowej pary

Oprócz dodania kolejnej już pary handlowej do polskiej złotówki, Binance zorganizowała również szereg promocji. Co ciekawe, tym razem skierowane są one także dla traderów o mniejszych wolumenie – oni również mają spore szanse na wygraną. W przypadku konkursu nr. 1, Binance oferuje 50 pierwszym użytkownikom, którzy przekroczą wolumen 400 USD w parze USDT/PLN voucher tokenowy o wartości 5 USDT. Promocja ta trwa jednak  od 14 kwietnia do 5 maja, a nagrody można zdobywać codziennie (raz na użytkownika na dzień).

W przypadku drugiej promocji, szansę na podzielenie się pulą nagród o wartości 1750 USDT mają użytkownicy, którzy w trakcie trwania promocji osiągną największy wolumen handlowy w nowej parze. Osoba, która przetworzy transakcje o najwyższej wartości zgarnie 1000 USDT. Drugie i trzecie miejsce na podium będzie musiało zadowolić się kwotami wynoszącymi odpowiednio 500 i 250 USDT.

Dlaczego warto handlować krypto za złotówki na Binance?

Mógłbyś zapytać więc, dlaczego warto korzystać akurat z Binance, aby handlować krypto w stosunku do polskich złotówek? Jest ku temu przynajmniej kilka powodów:

  • Binance to największa giełda kryptowalut, a co za tym idzie posiada największą płynność. Oznacza to, że spready będą niskie, a Ty nie będziesz miał problemu z zakupem lub sprzedażą aktywów.
  • Binance to bezpieczna giełda. Stoi za nią szereg specjalistów ds. bezpieczeństwa, a także oferuje ona najlepsze możliwe zabezpieczenia.
  • Binance to nie tylko handel, ale cały ekosystem. Platforma ta oferuje wszystko, od rynku NFT, przez handel P2P, przez kontrakty futures i karta Binance, a na puli miningowej kończąc. Do każdego z tych produktów masz dostęp za pomocą tylko jednego konta Binance.
  • Giełda oferuje handel w polskich złotówkach nie tylko w stosunku do Tether, ale także Bitcoin, Ethereum czy BUSD.
  • Platforma nawiązała współpracę z aplikacją płatniczą ZEN. Podłączając ją do Binance wpłaty w PLN możesz dokonywać w tybie niemal natychmiastowym, za pomocą zaledwie kilku kliknięć myszką.

binance blik

Przeczytaj też
Giełdy kryptowalutKryptowalutyPoradnikiWiadomości

Karta Bybit - opinie i bonus 25 EUR (2024)

Karta Bybit to dosyć nowa krypto karta, która szybko zdobywa uznanie użytkowników. Jest to…
Czytaj całość
KryptowalutyPoradnikiWiadomości

Kraniki krypto i Bitcoina - czy nadal się opłacają?

Kraniki krypto i Bitcoina kilka lat temu pozwalały w łatwym sposób zarabiać darmowe…
Czytaj całość
InwestowaniePoradnikiSztuczna inteligencja

Akcje OpenAI i ChatGPT - Jak i gdzie kupić?

Inwestowanie w technologie przyszłości, takie jak sztuczna inteligencja (AI), staje się coraz…
Czytaj całość