Giełdy kryptowalutPoradniki

Binance wprowadza parę USDT/PLN

Zastanawiasz się jak kupić Tethera (USDT) za polskie złotówki? Dotychczas był to dość skomplikowany proces. Wiązał się bowiem z konwersją walut, a co za tym idzie prowizjami w postaci spreadu. Teraz jednak sytuacja stała się dużo bardziej prosta. Największa giełda kryptowalut na świecie – Binance, wprowadziła bowiem parę handlowa USDT/PLN. Od teraz możesz w łatwy sposób kupić USDT za polskie złotówki!


Warto tutaj wspomnieć, że Binance już wcześniej dodała pary BTC/PLN, ETH/PLN i BUSD/PLN przy okazji nawiązania współpracy z firmą płatniczą ZEN i umożliwienia Polakom dokonywania bezpośrednich wpłat w PLN. USDT/PLN to jednak zupełna nowość, która przenosi handel do polskiej złotówki na zupełnie inny level. USDT to obecnie bowiem największy i najbardziej płynny stablecoin na rynku kryptowalut.

Jak kupić Tether za złotówki?

Aby kupić USDT za PLN na Binance, najpierw musisz posiadać zweryfikowane konto. Aby je założyć przejdź na stronę www.binance.com i kliknij przycisk „Załóż konto”. Następnie podaj swój adres email lub nr. telefonu i zweryfikuj go podając otrzymany 6-cyfrowy kod. Po wszystkim zaloguj się na swoje konto i przejdź weryfikację KYC wysyłając zdjęcie dowodu tożsamości oraz robiąc sobie selfie.

Gdy już się zalogujesz w przejdź do zakładki Spot lub kliknij w ten link, a zostaniesz przeniesiony w odpowiednie miejsce. Po prawej stronie w wyszukiwarce wyszukaj parę USDT/PLN.

usdt/pln na Binance
Para USDT/PLN na www.binance.com

I to tyle. Możesz już otworzyć swoje pierwsze zlecenie parze USDT/PLN na Binance. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, zajrzyj do naszego innego przewodnika: Binance opinie.

Promocje z okazji wprowadzenia nowej pary

Oprócz dodania kolejnej już pary handlowej do polskiej złotówki, Binance zorganizowała również szereg promocji. Co ciekawe, tym razem skierowane są one także dla traderów o mniejszych wolumenie – oni również mają spore szanse na wygraną. W przypadku konkursu nr. 1, Binance oferuje 50 pierwszym użytkownikom, którzy przekroczą wolumen 400 USD w parze USDT/PLN voucher tokenowy o wartości 5 USDT. Promocja ta trwa jednak  od 14 kwietnia do 5 maja, a nagrody można zdobywać codziennie (raz na użytkownika na dzień).

W przypadku drugiej promocji, szansę na podzielenie się pulą nagród o wartości 1750 USDT mają użytkownicy, którzy w trakcie trwania promocji osiągną największy wolumen handlowy w nowej parze. Osoba, która przetworzy transakcje o najwyższej wartości zgarnie 1000 USDT. Drugie i trzecie miejsce na podium będzie musiało zadowolić się kwotami wynoszącymi odpowiednio 500 i 250 USDT.

Dlaczego warto handlować krypto za złotówki na Binance?

Mógłbyś zapytać więc, dlaczego warto korzystać akurat z Binance, aby handlować krypto w stosunku do polskich złotówek? Jest ku temu przynajmniej kilka powodów:

  • Binance to największa giełda kryptowalut, a co za tym idzie posiada największą płynność. Oznacza to, że spready będą niskie, a Ty nie będziesz miał problemu z zakupem lub sprzedażą aktywów.
  • Binance to bezpieczna giełda. Stoi za nią szereg specjalistów ds. bezpieczeństwa, a także oferuje ona najlepsze możliwe zabezpieczenia.
  • Binance to nie tylko handel, ale cały ekosystem. Platforma ta oferuje wszystko, od rynku NFT, przez handel P2P, przez kontrakty futures i karta Binance, a na puli miningowej kończąc. Do każdego z tych produktów masz dostęp za pomocą tylko jednego konta Binance.
  • Giełda oferuje handel w polskich złotówkach nie tylko w stosunku do Tether, ale także Bitcoin, Ethereum czy BUSD.
  • Platforma nawiązała współpracę z aplikacją płatniczą ZEN. Podłączając ją do Binance wpłaty w PLN możesz dokonywać w tybie niemal natychmiastowym, za pomocą zaledwie kilku kliknięć myszką.

binance blik

Przeczytaj też
KryptowalutyPoradniki

Inwestowanie w kryptowaluty bez 18 lat? Czy jest możliwe?

Kryptowaluty to sektor, którym interesują się głównie młodzi ludzie. Nic dziwnego, że…
Czytaj całość
BitcoinPoradniki

Darmowe Bitcoin co godzinę (2023)

Kilka lat temu zdobycie darmowych bitcoinów było prostym zadaniem. Istniały bowiem kraniki…
Czytaj całość
KryptowalutyPoradniki

Darmowe boty do zarabiania pieniędzy na kryptowalutach (2023)

Chcesz zacząć handlować kryptowalutami, jednak nie masz czasu ślęczeć przed monitorem całą…
Czytaj całość

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *