KryptowalutyPoradniki

Pepe Coin (PEPE) – Co to jest i gdzie kupić?

Pepe Coin (PEPE) w ostatnim czasie robi furorę. Jego astronomiczny wzrost napędza lawinę inwestorów, którzy są żądni ryzykownej spekulacji. I chociaż PEPE to zwykły meme coin bez żadnej wartości wewnętrznej, notują go największe giełdy na świecie (np. Binance). W dzisiejszym artykule wyjaśnimy ci co to jest Pepe Coin, jak i gdzie kupić PEPE oraz odpowiemy na najważniejsze pytanie, a mianowicie: czy PEPE to scam i czy warto inwestować w ten token.


Gdzie kupić Pepe Coin (PEPE)?

Gdzie w takim razie kupić Pepe Coin? Najlepszym wyborem jest giełda www.binance.com. Jest to największa platforma do handlu kryptowalutami na świecie. Posiada ona największa płynność, tak więc zakup PEPE jest na niej najbezpieczniejszy. Niemniej jednak możesz też skorzystać z kilku innych giełd. Pepe Coina notują już m.in.:

Warto zaznaczyć, że wszystkie powyższe platformy to giełdy kryptowalut bez weryfikacji. Oznacza to, że możesz na nich założyć konto bez przechodzenia KYC i handlować parami krypto-krypto. Wystarczy, że podczas składania depozytu wpłacisz np. USDT – wówczas możesz handlować w parze PEPE/USDT.

KUP PEPE COIN NA BINANCE

Jak kupić PEPE na Binance?

W sekcji dotyczącej jak kupić Pepe posłużymy się giełdą Binance. Proces zakupu będzie jednak wyglądał niemal identycznie w przypadku każdej innej giełdy z powyższej listy. Tak więc, jak kupić Pepe Coin? Wystarczy, że wykonasz kilka prostych kroków.

Krok 1: Przejdź na www.binance.com i załóż konto. Pamiętaj też, aby przejść weryfikację tożsamości.

pepe coin na Binance

Krok 2: Dokonaj wpłaty na Binance – pełną instrukcję dotyczącą tej giełdy znajdziesz tutaj. Możesz wpłacić kryptowaluty (np. USDT) lub waluty fiat. Binance pozwala nawet na wpłaty w polskich złotówkach poprzez aplikację ZEN.

Krok 3: Przejdź do rynku Spot, znajdź parę PEPE/USDT i otwórz zlecenie zakupu!

jak i gdzie kupić pepe coin
Jak kupić Pepe Coin na giełdzie www.binance.com

I to tyle. Jak widzisz zakup Pepe Coina jest prosty. Powinien z nim poradzić sobie każdy, nawet największy laik.

Co to jest Pepe Coin (PEPE)?

Pepecoin (PEPE) to cyfrowe aktywo, które w ostatnim czasie zrobiło niemałe zamieszanie na rynku kryptowalut. PEPE powstał 17 kwietnia 2021 roku. Moneta od czasu uruchomienia odnotowała ogromny wzrost wartości oraz wolumenu. Co to jest więc Pepecoin (PEPE), jaka jest jego historia? Jaki ma potencjał czy warto inwestować w PEPE, czy jest to SCAM?

Kto stworzył Pepe Coina? Moneta oparta jest na popularnym memie internetowym, Pepe the Frog stworzonym przez Matta Furiego. Żaba ta stała się symbolem kultury internetowej.

Token Pepecoin (PEPE) jest tokenem ERC-20, który działa na blockchainie Ethereum. Podaż PEPE w obiegu wynosi obecnie 100 miliardów – maksymalna podaż nie jest określona.

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Co to jest Pepe Coin?

Pepe Coin to meme coin, który w ostatnim czasie osiągnął astronomiczny wzrost. Nie ma on żadnej wartości fundamentalnej, a opiera się jedynie na czystej spekulacji.

Gdzie kupić PEPE?

Pepe Coin można kupić na wielu największych giełdach kryptowalut, m.in. Binance, OKX czy KuCoin.

Czy Pepe Coin to SCAM?

Wszystko wskazuje na to, że PEPE to nie SCAM. Twórcy stworzyli go dla żartu, jednak wzrosty przyciągają nowych inwestorów żądnych wahań i spekulacji na nich.

Czy warto inwestować w PEPE?

To wszystko zależy od Twojej tolerancji na ryzyko. PEPE może stracić na wartości tak samo szybko jak i zyskał. Niemniej jednak jeżeli lubisz spekulacje, być może uda Ci się zarobić na PEPE

binance blik

Przeczytaj też
Poradniki

Co się zmieniło na Binance po wejściu w życie MiCA?

Od 1 lipca w Europie weszły w życie nowe regulacje dotyczące kryptowalut. Sprawcą tych zmian…
Czytaj całość
Poradniki

Konto demo na Binance - jak założyć?

Konto demo na Binance to doskonałe narzędzie dla początkujących traderów. Pozwala na naukę…
Czytaj całość
Poradniki

Binance Megadrop - co to jest i jak działa?

Ekosystem Binance stale się rozwija. Giełda cały czas wprowadza nowe funkcje w celu zwiększenia…
Czytaj całość